مقایسه یخچال ال جی X945 با X39

30 آبان 1402 مهدی مولودی
مقایسه یخچال ال جی X945 با X39

تفاوت یخچال ساید ال جی X39 با X945

تفاوت اول؛ ظرفیت و حجم

در دنیای پر از ابزارهای هوشمند و پیشرفته، یخچال ها نیز در تنوع و متنوع بودن خود برتری نشان می دهند. در این میان، دو مدل برجسته از ال جی، یخچال X39 و X945، هر دو با ویژگی های خارق العاده و همچنین اندازه های متفاوتی به ما ارائه می دهند. اگر به ظرفیت هر دوی این یخچال ها نگاهی اندازیم، متوجه خواهیم شد که یخچال X39 با 716 لیتر ظرفیت، اندکی بزرگتر از یخچال X945 است که دارای 705 لیتر ظرفیت می باشد. این تفاوت کوچک در حجم، می تواند برای مصرف کننده ها تعیین کننده باشد، زیرا امکان ذخیره سازی بیشتری برای مواد غذایی وجود دارد.

به طور کلی، یخچال X39 به دلیل ظرفیت بیشتر خود، برای خانواده های بزرگتر و یا افرادی که نیاز به ذخیره سازی بیشتری دارند، بسیار مناسب است. اما اگر شما یک خانواده کوچک تر هستید یا به فضای کمتری برای قرار دادن یخچال نیاز دارید، ممکن است یخچال X945 با ظرفیت کمتر خود، گزینه مناسبی برای شما باشد.

مشاهده قیمت یخچال ال جی X39

 

تفاوت دوم؛ رنگ
تفاوت بین دو مدل یخچال ال جی X39 و X945 از نظر رنگ، نیز جزئیاتی جالب و مهم است. یخچال X39 با رنگ دودی مات، یک جذابیت و شیکی به داخل فضای آشپزخانه اضافه می کند. این رنگ مطمئناً با سایر تزئینات و دکوراسیون های داخلی هماهنگی می یابد و ظاهری جدید و خاص به فضای شما می بخشد. در مقابل، یخچال X945 با رنگ سیلور روشن، یک ظاهر ساده و شیک را به ارمغان می آورد. این رنگ متناسب با هر نوع دکوراسیون داخلی است و می تواند با هر تزئیناتی همخوانی داشته باشد. به علاوه، رنگ سیلور روشن به یخچال ظاهری ساده و مدرن می بخشد که برخلاف رنگ دودی مات، ممکن است مورد توجه کمتری قرار گیرد. 

تفاوت سوم ؛ قیمت

تفاوت بین دو مدل یخچال ال جی X39 و X945 از نظر قیمت آشکار است. در حقیقت، یخچال ال جی X39 به علت ویژگی‌های بیشتر و عملکرد بهتر، قیمت بیشتری نسبت به مدل X945 دارد. این مدل با امکانات پیشرفته‌تری همچون فضای بزرگتر درون یخچال، سیستم خنک‌کننده یخچال هوشمند، صفحه نمایش لمسی و امکانات دیگر، قابلیت ارائه تجربه‌ی استثنایی‌تری را به کاربر ارائه می‌دهد. در مقابل، یخچال ال جی X945 قیمتی کمتر نسبت به مدل X39 دارد. این مدل با امکانات ساده‌تر و عملکرد معمولی‌تری، برای کسانی که به دنبال یک یخچال عملکرد مناسب و قابل اعتماد هستند، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. 

مشاهده قیمت یخچال ال جی X945

تفاوت چارم؛ ابعاد 

تفاوت در ابعاد بین دو مدل ساید ال جی X39 و X945 نیز قابل مشاهده است. در اینجا ابعاد هر یک از مدل‌ها بیان شده است:

یخچال ال جی X39:
- عمق: 919 میلیمتر
- ارتفاع: 1793 میلیمتر
- طول: 912 میلیمتر

یخچال ال جی X945:
- عمق: 747 میلیمتر
- ارتفاع: 1793 میلیمتر
- طول: 912 میلیمتر

به این ترتیب، می‌توانیم ببینیم که یخچال ال جی X39 از لحاظ عمق بزرگتر است و به همین دلیل ممکن است نیاز به فضای بیشتری در آشپزخانه داشته باشد. اما در مورد ارتفاع و طول، دو مدل یخچال همان ابعاد را دارند. با توجه به این تفاوت‌ها در ابعاد، شما باید در آشپزخانه‌تان فضای کافی را برای نصب هر یک از این مدل‌ها در نظر بگیرید. از جمله عواملی که ممکن است در انتخاب بین این دو مدل تاثیرگذار باشند، می‌توان به ابعاد آشپزخانه، فضای موجود برای نصب یخچال، و نیازهای شخصی خود اشاره کرد.

تفاوت پنجم ؛ فیلتر تهویه

فیلتر تهویه یخچال 5 درب ال جی X39 Hygiene Fresh است و فیلتر تهویه یخچال ال جی X945 Pure N Fresh است. این دو فیلتر تهویه با یکدیگر در مورد عملکرد و ویژگی های خاصی که ارائه می دهند تفاوت دارند. فیلتر تهویه یخچال ال جی X39 Hygiene Fresh، یک فیلتر قوی است که قادر است بوهای نامطبوع را از داخل یخچال حذف کند و هوای تمیزی را به داخل یخچال تامین کند. این فیلتر قادر است به طور همزمان بوهای غذاها را از بین ببرد و باکتری ها و ویروس های مضر را نیز از داخل یخچال حذف کند. این فیلتر تهویه با استفاده از تکنولوژی های مختلفی مانند فیلتراسیون هوا، استریلیزاسیون و نور فرابنفش عمل می کند.

از سوی دیگر، فیلتر تهویه یخچال ال جی X945 Pure N Fresh قابلیت های مشابهی را دارد، اما با استفاده از تکنولوژی های متفاوتی عمل می کند. این فیلتر قادر است بوهای نامطبوع را حذف کند و هوای تمیزی را به داخل یخچال تامین کند. همچنین، این فیلتر تهویه قادر است باکتری ها و ویروس های مضر را از داخل یخچال حذف کند. تکنولوژی های مورد استفاده در این فیلتر شامل فیلتراسیون هوا، استریلیزاسیون و یونیزاسیون می شود.

شبا هت های یخچال ال جی X39 و X945

 هر دو یخچال ال جی X39 و X945 دارای موتور Inverter Linear Compressor هستند که یکی از ویژگی های مشترک بین آنها است. این موتور با استفاده از تکنولوژی Inverter Linear Compressor، نیاز به تغییر سرعت مکانیکی موتور را کاهش می دهد و بر اساس نیاز فقط تنظیمات الکترونیکی را تغییر می دهد. این منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش نویز و افزایش عمر مفید موتور می شود.

همچنین، هر دو مدل یخچال ال جی X39 و X945 مجهز به تکنولوژی InstaView Door-in-Door هستند. این تکنولوژی به کاربر امکان می دهد تا با لمس یک دکمه، پنجره شفافی روی درب را باز کند و به محتوای داخل یخچال دسترسی داشته باشد، بدون نیاز به باز کردن کامل درب. این عملکرد سبب کاهش از دست رفتن سردی داخل یخچال و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. 

هر دو مدل مجهز به سیستم هوشمند Smart ThinQ

آیا تا به حال خواسته اید یخچال خود را از راه دور کنترل کنید؟ با مدل های ال جی X39 و X945 این امکان واقعیت می شود. هر دو این یخچال ها با سیستم هوشمند Smart ThinQ از ال جی تجهیز شده اند که به شما اجازه می دهد تا از طریق تلفن همراه خود یا از طریق اتصال اینترنت، این یخچال را کنترل کنید و به اطلاعات مربوط به آن دسترسی داشته باشید. با استفاده از اپلیکیشن Smart ThinQ، می توانید دمای یخچال را تنظیم کنید، حالت های مختلف را انتخاب کنید و حتی در صورت نیاز، به خود یخچال دستورات خاصی بدهید. با استفاده از سیستم هوشمند Smart ThinQ، یخچال شما به یک همراه هوشمند تبدیل می شود که شما را قادر می سازد تا همیشه در ارتباط با آن باشید و کنترل کامل بر آن داشته باشید. 

شباهت های دیگر بین دو یخچال ساید بای ساید ال جی X39 با X945

در مقایسه بین دو یخچال X 945 و X39 ال جی، می توانیم شباهت هایی را در قابلیت های آنها مشاهده کنیم. هر دو یخچال دارای قابلیت اتصال به آب شهری هستند که این امر به کاربر این امکان را می دهد تا بدون نیاز به پر کردن دستی مخزن آب، آب تمیز و خنک را در دسترس داشته باشد.

همچنین، هر دو یخچال مجهز به یخ ریز و آبریز هستند. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا در هر لحظه نیاز به یخ داشته باشد و آب یخ زده را برای مصرف در دسترس داشته باشد.

همچنین، هر دو یخچال دارای قابلیت Door cooling هستند. این ویژگی به معنای خنک کردن سریعتر درب یخچال است و باعث می شود که مواد غذایی در داخل یخچال به سرعت خنک شوند و تازگی و طول عمر بیشتری داشته باشند.

همچنین، هر دو یخچال دارای سیستم بدون برفک هستند. این ویژگی به معنای عدم تجمع برف در داخل یخچال است و باعث می شود که کاربر نیاز به تمیز کردن دوره ای برف از داخل یخچال را نداشته باشد.

همچنین، هر دو یخچال دارای قابلیت عیب  یابی هوشمند هستند. این ویژگی به کاربر این امکان را می دهد تا در صورت بروز هرگونه عیب در یخچال، به راحتی آن را تشخیص داده و رفع کند.

همچنین، هر دو یخچال دارای قابلیت متال کولینگ هستند. این ویژگی به معنای توزیع یکنواخت و خنک کردن سریعتر در داخل یخچال است و باعث می شود تا مواد غذایی در داخل یخچال به طور یکنواخت خنک شوند و طول عمر بیشتری داشته باشند.

 

یخچال ال جی X39 یک انتخاب عالی برای خانواده های پر جمعیت

یخچال ال جی X39، یک انتخاب عالی برای خانواده های پر جمعیت است. با ظرفیت بزرگ و طراحی منحصر به فرد، این یخچال قادر است تمام نیازهای شما را برآورده کند. یخچال ال جی X39 با دارا بودن یک فضای بزرگ در قسمت یخچال و فریزر، به شما امکان می دهد تا بتوانید مواد غذایی خود را به راحتی ذخیره کنید. با سه شیشه قابل تنظیم در دروازه یخچال و قفل هوشمند، امکان تنظیم دمای مناسب و حفظ تازگی غذاها را دارید.

همچنین، یخچال ال جی X39 دارای سیستم خنک کننده پیشرفته است که مواد غذایی را با کیفیت و طعم اصلی خود حفظ می کند. با فناوری هوشمند کمپرسور خطی، این یخچال به طور خودکار دما را تنظیم می کند و انرژی برق مصرفی را به حداقل می رساند. با داشتن قابلیت های متنوع مانند فیلتراسیون هوا، سیستم تهویه هوشمند و قابلیت اتصال به اینترنت، یخچال ال جی X39 به شما امکان می دهد تا به راحتی کنترل کنید و از راه دور تنظیمات مورد نیاز خود را انجام دهید.

 

یخچال X945 ال جی مناسب برای جهیزیه و نو عروسان

یخچال 5 درب ال جی X945 یک شاهکار فناوری است که برای نو عروسانی که در حال شروع یک زندگی جدید هستند و نیز برای جهیزیه‌های لوکس و مدرن طراحی شده است. این یخچال به شما امکان می‌دهد تا به طور کامل به نیازهای روزانه خود پاسخ دهید و با استفاده از امکانات بی‌نظیر آن، زندگیتان را آسان تر و راحت‌تر کنید. اولین چیزی که به چشم می‌خورد در این یخچال، طراحی زیبا و شیک آن است. با رنگ سفید آرام و خطوطی نرم، این یخچال به آرامش و زیبایی به هر آشپزخانه ایجاد می‌کند. درب‌های شیشه‌ای بزرگ و شفاف این یخچال، به شما امکان می‌دهد تا به راحتی محتویات داخل آن را مشاهده کنید و بدون نیاز به باز کردن درب، به مواد غذایی خود دسترسی داشته باشید.

یخچال 5 درب ال جی X945 با حجم بزرگ خود، به شما امکان می‌دهد تا مواد غذایی خود را به بهترین نحو نگهداری کنید. با سیستم تهویه هوشمند و فناوری تنظیم دما، این یخچال توانایی حفظ تازگی مواد غذایی را دارد. همچنین، با قابلیت جمع‌آوری آب برف و رطوبت، هیچگاه نگران لکه‌های آب روی مواد غذایی خود نخواهید بود.

 

 

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
تماس با ما